Naar de inhoud
Welkomstaanbod en acties

Spinsino bonus: 175% tot €1.000 en 75 free spins voor je eerste storting

De Spinsino bonus geeft 175% tot €1.000 en 75 spins vanaf €20; de inzet is 35x de bonus binnen 7 dagen. 18+

Bonus claimen
Spinsino bonus: actiebanner van Spinsino met 5% herlaadbonus
  • 175%op je eerste storting
  • €1.000maximale bonus
  • 75free spins op Gates of Olympus
  • 35xinzet binnen 7 dagen

Op je eerste storting vanaf €20 geeft de Spinsino bonus 175% tot €1.000, plus 75 free spins op Gates of Olympus. Nog geen account? Maak het aan en lees bij spinsino login hoe je daarna in de kassa komt.

Hieronder rekenen we eerst twee stortingen door, want pas met bedragen zie je wat 35x inzet betekent. Wat wij over uitbetalen, verificatie en limieten publiceren, staat in onze spinsino review.

Wat staat er op deze pagina
  1. Spinsino bonus doorgerekend: €80 en €600
  2. Spinsino welcome bonus: alle voorwaarden
  3. Onze welkomstbonus claimen in 3 stappen
  4. Spinsino inzetvereiste: welke spellen meetellen
  5. Spinsino casino bonuses voor vaste spelers
  6. Spinsino loyaliteitsprogramma: 15 levels
  7. Waar onze bonusregels je kunnen verrassen
  8. Kort gevraagd over onze bonussen

Spinsino bonus doorgerekend: €80 en €600

Een storting van €80 levert €140 bonus op, zodat je met €220 begint en €4.900 moet inzetten voordat de bonus geld wordt. Bij €600 raak je het plafond: 175% zou €1.050 zijn, wij geven maximaal €1.000.

  1. Je storting€80eerste storting
  2. Bonus 175%€140samen €220 saldo
  3. Inzet 35x€4.900binnen 7 dagen
Pas na €4.900 inzet wordt de bonus van €140 geld dat je kunt opnemen.
Jouw storting€80€600
Bonus (175%, max. €1.000)€140€1.000
Saldo om mee te starten€220€1.600
Inzetvereiste (35x de bonus)€4.900€35.000
Rondes bij de maximale inzet van €5minstens 980minstens 7.000
Termijn7 dagen7 dagen
Maximaal om te zetten in geld (10x de bonus)€1.400€10.000

De rechterkolom vraagt 7.000 rondes van €5 in een week, ruim 1.000 per dag. Wie zo'n tempo niet haalt, stort beter een bedrag waarvan 35x de bonus binnen 7 dagen haalbaar is.

Op de free spins rekent het anders. Win je er bijvoorbeeld €12 mee, dan zet je €420 in (35x) en neem je uit die spins hoogstens €120 op, want de opname is begrensd op 10 keer de winst uit de free spins.

Spinsino welcome bonus: alle voorwaarden

Onze spinsino welcome bonus geldt voor spelers die na 01-04-2026 een account hebben aangemaakt en binnen 30 dagen hun eerste storting doen.

VoorwaardeWat geldt
Bonus175% van je eerste storting, tot €1.000
Free spins75 op Gates of Olympus (Pragmatic Play), binnen 24 uur bijgeschreven
Minimale storting€20
Inzetvereiste bonus35x het bonusbedrag, binnen 7 dagen na het claimen
Inzetvereiste free spins35x de winst uit de spins, binnen 7 dagen
Maximale inzet met bonusgeld€5 per ronde
Maximale opname uit free spins10x de winst uit de free spins
BonuscodeGeen; je kiest het aanbod in de kassa
Niet beschikbaar voorSpelers uit Japan

Met bonusgeld koop je geen bonusronde via de koopknop, ook niet op Gates of Olympus. Speel met je bonussaldo van maximaal €1.000 de basisspins, tot €5 per ronde.

Onze welkomstbonus claimen in 3 stappen

Het welkomstaanbod van 175% activeer je in de kassa, vóór de betaling van minstens €20.

  1. Maak een account aan. Klik op SIGN UP en vul je gegevens in zoals ze op je ID staan.
  2. Kies het welkomstaanbod. Open de kassa en selecteer het welkomstaanbod voordat je een bedrag invult.
  3. Stort €20 of meer. De 175% staat direct op je saldo; de 75 free spins volgen binnen 24 uur.

Kwam er na je storting geen 175% bij, dan was het aanbod meestal niet gekozen, lag het bedrag onder €20 of stonden er twee acties tegelijk aan.

Spinsino inzetvereiste: welke spellen meetellen

Slots tellen bij ons voor 100% mee, roulette en crash games voor 0%, dus kies je spel vóór je met bonusgeld begint.

SpelcategorieBijdrage aan de 35x
Slots100%
Roulette en live roulette0%
Dice, arcade en crash games0%
Alle overige spellen20%
  • Slots100%
  • Alle overige spellen20%
  • Roulette en live roulette0%
  • Dice, arcade en crash games0%
Zoveel van elke euro inzet telt mee voor de 35x.

Op onze uitsluitingslijst staan ook slots die voor 0% tellen, onder meer:

  • alle Spinsino Originals, zoals Spinsino Mines, Plinko en Crash;
  • alle spellen van Spribe, Red Tiger, Kalamba Gaming, Mascot Gaming en 1spin4win;
  • alle Plinko-varianten en de Mega Moolah-jackpots;
  • losse titels als Money Train 2, Thunderstruck II, Immortal Romance en Jammin Jars.

Wie de 75 free spins op Gates of Olympus wint, speelt die winst op dezelfde slot rond: Gates of Olympus is niet uitgesloten.

Spinsino casino bonuses voor vaste spelers

Na het welkomstaanbod lopen er bij Spinsino vier vaste casino bonuses en een wekelijkse slot met free spins. Voor elke herlaadbonus meld je je eerst aan en stort je daarna.

ActieBonusMaximaalMin. stortingInzetRond te spelen
Welkomstaanbod175%€1.000€2035x7 dagen
Wekelijkse herlaadbonus40%€200€3035xvóór zondag 23:59 UTC
Dagelijkse herlaadbonus5%€25€505xdezelfde dag, 23:59 UTC
Maandelijkse herlaadbonus100%€200€2035x7 dagen
Wekelijkse cashback11%€7.777 per week€201xvóór zondag 23:59 UTC
Wekelijkse cashback bij Spinsino

Wekelijkse cashback

Berekend over je netto casinoverlies van maandag 00:00 tot zondag 23:59 UTC. Verlies je €300, dan krijg je €33 terug; komt je cashback boven €7.777, dan neemt een VIP-manager contact met je op.

Wekelijkse herlaadbonus bij Spinsino

Wekelijkse herlaadbonus

Bij €500 storting zit je op het maximum van €200. Elke maandag om 00:00 UTC begint de actie opnieuw, dus een week overslaan kost je die bonus.

Dagelijkse herlaadbonus bij Spinsino

Dagelijkse herlaadbonus

Zo vaak per dag als je wilt, maar alleen op slots en blackjack. Uitbetaling maximaal 7x de bonus, en niet te combineren met onze andere acties.

Maandelijkse herlaadbonus bij Spinsino

Maandelijkse herlaadbonus

Aanmelden kan alleen op de actiedag zelf, en de bonus geldt alleen in het casino, niet voor sport. Opname maximaal 5x de bonus.

Spel van de Week bij Spinsino

Spel van de Week

Elke week een nieuwe slot, van woensdag 12:00 UTC tot dinsdag 23:59 UTC. Winst uit de free spins zet je 35x in binnen 7 dagen.

Welkomstaanbod bij Spinsino

Welkomstaanbod

175% tot €1.000 en 75 free spins op Gates of Olympus. Kies het aanbod in de kassa vóór je eerste storting vanaf €20.

11%
Netto verlies in de week€300Cashback11%Terug op je saldo€33
Met 1x inzet, claimen en rondspelen vóór zondag 23:59 UTC.

Het Spel van de Week werkt elke week hetzelfde: wij kiezen een nieuwe slot, jij stort, zet in op dat spel en rondt de opdrachten af, en daarvoor krijg je free spins op dezelfde slot. Voor het aantal spins en de benodigde storting is er geen vaste regel op de actiepagina.

Spinsino loyaliteitsprogramma: 15 levels

Elke inzet met echt geld levert bij Spinsino ervaringspunten (XP) op: 1 XP per €1 op slots, 1 XP per €5 in het live casino. Elk van de 15 levels geeft bij het bereiken één draai aan het beloningsrad, met kans op free spins, bonusgeld of munten.

LevelsWat erbij komt
1–3Missies, toernooien en de winkel
4–6Verborgen missies
7–9VIP-missies en de VIP-winkel
10–13VIP-toernooien en een eigen VIP-manager
14–15Persoonlijke beloningen

Munten verdien je vanaf level 1 met missies en wissel je in de winkel in voor free spins, bonusgeld of gekochte bonusrondes. Hoeveel XP je voor level 2 tot 15 nodig hebt, staat niet in een vaste tabel op onze site.

Waar onze bonusregels je kunnen verrassen

Spinsino speelt eerst je eigen storting van minstens €20 en pas daarna het bonusgeld, dus de bonus beweegt pas als je storting op is.

  • Opnemen te vroeg: vraag je een uitbetaling aan vóór de 35x, dan vervallen alle bonussen.
  • Inzet boven €5: speel je met bonusgeld hoger, dan mag Spinsino bonus en winst ongeldig maken.
  • Restje onder €0,10: zakt de bonus daaronder, dan sluit hij automatisch.
  • Open weddenschappen: zolang er een casino-inzet openstaat, speel je niet met bonusgeld.
  • Eén keer per huishouden: het welkomstaanbod geldt één keer per speler, computer, IP-adres en huishouden.
  • Cashback onder €1: bedragen onder €1 schrijven we niet bij.

Cashback die je niet vóór zondag 23:59 UTC claimt, vervalt. Kijk dus maandag na 00:00 UTC in je account, dan heb je 7 dagen.

Kies het welkomstaanbod in de kassa en stort €20 of meer.175% tot €1.000 + 75 free spins · 35x de bonus in 7 dagen · 18+

Naar de kassa

Kort gevraagd over onze bonussen

Heb ik een bonuscode nodig voor de Spinsino bonus?

Nee. Een code bestaat niet: je kiest het welkomstaanbod in de kassa voordat je je eerste storting van minstens €20 doet. Sla je die keuze over, dan krijg je de 175% achteraf niet.

Op welk spel krijg ik de 75 free spins?

Op Gates of Olympus van Pragmatic Play. We schrijven ze binnen 24 uur na je storting bij en je kunt ze niet op een ander spel gebruiken of inwisselen voor geld.

Hoeveel moet ik storten voor de volledige €1.000?

Ongeveer €571. Bij 175% kom je dan op het maximum van €1.000; een hogere storting levert geen extra bonus op.

Wat gebeurt er als ik opneem voordat de 35x is gehaald?

Dan vervallen al je bonussen, ook als je de 35x bijna had gehaald. Je eigen saldo neem je wel op, vanaf €25.

Telt live roulette of een crash game mee voor de inzet?

Nee, beide tellen voor 0%. Slots tellen voor 100%; tafelspellen buiten roulette voor 20%.

Hoe lang heb ik om de wekelijkse cashback te claimen?

Van maandag 00:00 UTC tot zondag 23:59 UTC. In dezelfde periode zet je de cashback 1x in; wat dan nog openstaat, vervalt.

Kan ik twee bonussen tegelijk activeren?

Elke storting vanaf €20 levert precies één bonus op. Heb je je voor meerdere acties aangemeld, dan gaat de eerst gekozen bonus naar je volgende geldige storting; voor de tweede is een nieuwe storting nodig.

175% tot €1.000 + 75 free spins · eerste storting vanaf €20 · 18+Claim